Dziś zapraszamy Was do przeczytania historii o tym, jak 11 lat temu wróciliśmy do jednej z naszych kuchni! Byliśmy zachwyceni, gdy otrzymaliśmy zaproszenie od właścicieli kuchni, którą urządzaliśmy ponad dekadę temu. Nie mogliśmy się doczekać, aż ją zobaczymy! Powrót do niej był przyjemnością, ale i wielką ciekawością. Była dla nas zagadką, co znajdziemy i jak będzie wyglądać po 11 latach użytkowania przez młodzież. Oto co odkryliśmy...

Po 11 latach użytkowania kuchni, jej wystrój uległ zmianie.

Byliśmy zdumieni nienagannym stanem kuchni, gdy weszliśmy do niej po raz pierwszy . Byliśmy dumni, że praca, którą wykonaliśmy 11 lat temu nie poszła na marne. Była to gwarancja, że stworzony przez nas projekt kuchni został wykonany z największą dbałością o szczegóły. Nasi klienci zaprosili nas do swojego domu nie z powodu uszkodzenia mebli kuchennych, ale dlatego, że zależało im na kolorze frontów. Zależało im na zachowaniu poszczególnych elementów mebli ze względów praktycznych. Byliśmy zachwyceni, że nasi klienci ponownie nas wybrali i powierzyli nam swoją kuchnię. Obiecaliśmy, że staniemy na wysokości zadania!

Powód przemiany w kuchni

Jedynym powodem, dla którego zostaliśmy poproszeni o transformację kuchni, była zmiana frontów mebli. Było to spowodowane tym, że klienci byli zmęczeni ciemnymi kolorami, które wybrali. W ostatnich latach stopniowo zmieniali wszystkie meble w swoim domu na jaśniejsze kolory. Ostatnim etapem przemiany w mieszkaniu była kuchnia. Klienci podkreślali również, że 11-letni układ kuchni nadal do nich przemawia i jest bardzo wygodny w użytkowaniu, mimo że ma już ponad dekadę.

Czy wprowadzilibyśmy jakieś zmiany w tej kuchni?

Projekt kuchni, który stworzyliśmy 11 lat temu okazał się funkcjonalny. Co byście zmienili w tej kuchni? Być może dodalibyśmy więcej szuflad. Są one często bardziej przydatne i wygodne niż tradycyjne szafki. W takich szufladach łatwiej jest zapanować nad chaosem i pozostać zorganizowanym. Widać też, że rozwiązanie z szufladami sprawdza się w tej kuchni u klientów. Mogliśmy wybrać inny kolor mebli, ale klient zawsze ma ostatnie słowo.

Przekształciliśmy kuchnię wymieniając fronty mebli.

Kuchnię na zamówienie stworzyliśmy 11 lat temu z frontami z MDF-u foliowanego w kolorze kremowym i płytami laminowanymi w kolorze ciemnego orzecha. Razem z , wybraliśmy błyszczące fronty akrylowe w kolorze białym. Wybraliśmy fronty z płyt laminowanych Egger (dekor COCO BOLO NATURAL). Przy okazji wymiany frontów wymieniliśmy również cokół podłogowy na nowy. Stary był z czasem wyraźnie widoczny. Pozostałe elementy mebli nie wymagały odświeżenia i doskonale się sprawdzają. Przemiana kuchni poprzez wymianę frontów meblowych zakończyła się ogromnym sukcesem!

Metamorfoza: Efekty

Rozwaliła nas przemiana związana z wymianą frontów meblowych i dodaniem jaśniejszych. Transformacja kuchni była spektakularna! Kuchnia jest teraz całkowicie funkcjonalna i wygląda jak nowa Jest stylowo dopasowana do pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu, więc klienci czują się w niej bardzo komfortowo. Wnętrze stało się bardziej komfortowe dzięki stylowym dodatkom i jej jasnym frontom.

Jak wygląda metamorfoza kuchni?

Trudno nam uwierzyć, że tak długo tworzyliśmy dla Was te projekty! To wspaniałe uczucie dla Kuchni Pinio móc przywrócić zbudowaną przez nas kuchnię i nadać jej nowy etap życia. Daje nam to dużo więcej energii i inspiracji do poszukiwania nowych rozwiązań funkcjonalnych i stylistycznych. D-Z-I-E-K-U-J-E-M-Y! !

Uwielbiamy patrzeć, jak kuchnia ulega transformacji. Pozwala nam to się rozwijać, a naszym klientom daje radość z codziennego użytkowania ich wymarzonej kuchni.