Projektanci fabryki zgromadzili w jednej kolekcji stylizacje kilku rodzajów naturalnego materiału - kamienia naturalnego, faktury jak beton, aksamitu, oksydowanego metalu, co doskonale podkreśla industrialny styl loftowy i doskonale uzupełnia wnętrza w stylu high-tech, minimalizmu i nowoczesności. Fachowcy z fabryki wykonali kawał dobrej roboty, dzięki czemu fronty ceramiczne w kuchni będą wyglądać prosto i będą służyć na dobre. Gładka powierzchnia ceramiki mocno przylega do podłoża i tworzy jednolitą kompozycję, a lamówki na końcach sprawiają, że fronty wyglądają efektownie nawet po rozłożeniu. Elewacje ceramiczne wyglądają elegancko i stylowo, nadając wnętrzom elegancji i wyrafinowania. Kolekcja jest bardzo nietypowa i godna uwagi, ale trzeba mieć zdecydowanego klienta, żeby z niej skorzystać. Praktyka pokazuje, że co dziesiąty klient Stylowych Kuchni ma taką determinację i zgadza się na eksperymentalne rozwiązania. Szczególnie efektownie wyglądają kuchnie z frontami wykonanymi z Oxide Moro. Powierzchnia odtwarza efekt utlenionego metalu, który reaguje na działanie czynników atmosferycznych i upływ czasu. Kuchnie ceramiczne to oryginalny sposób na wyróżnienie się z tłumu. Przykłady frontów ceramicznych Neff można znaleźć w naszej ofercie kuchennej.

Kluczowe korzyści z kuchni ceramicznych

Wysoka trwałość

Ceramika jest bardziej odporna na obciążenia mechaniczne niż emalie i nie jest podatna na odpryski i zarysowania. Kuchnia ceramiczna nie może być uszkodzona przez zwierzęta domowe, które często drapią powierzchnię pazurami; nie może być uszkodzona przez przypadkowe upuszczenie dużych naczyń lub przez uszkodzenie noża.

Opieka praktyczna

Kuchnie ceramiczne są bardzo odporne na działanie środków chemicznych. Przypadkowo rozbita butelka z octem nie pozostawi widocznych śladów. Podczas pielęgnacji należy bezpiecznie używać środków czyszczących.

Łatwa pielęgnacja

Niskie koszty utrzymania, ponieważ fasady ceramiczne nie pozostawiają na powierzchni odcisków palców ani plam z płynów.

Niezawodność

Ceramika jest odporna na zmiany temperatury - wytrzymuje silny mróz i ogień. Dzięki temu powierzchnia ceramiki pozostaje nieuszkodzona.

Higieniczne

Gęsta struktura utrzymuje brud na zewnątrz i nie pozwala na rozwój bakterii. Nie wydziela tlenku węgla podczas ogrzewania. Jest przyjazny dla środowiska i składa się z naturalnych składników.

Zakres kolorów

Ceramiczna ceramika kuchenna występuje w szerokiej gamie kolorów i faktur, co pozwala na wyróżniające się dekorowanie kuchni. Kolor ceramiki nie blaknie i nie zmienia się z upływem czasu. Kuchnie ceramiczne są niepodatne na działanie promieni słonecznych.

Długowieczność

Kuchnia ceramiczna może mieć żywotność nawet do 100 lat. Wybierając kuchnię ceramiczną, wybierasz jakość i niezawodność.