Firma Pinio została założona w 1999 roku. To wystarczający czas, aby mieć duże doświadczenie, setki zrealizowanych projektów i sporą wiedzę. Nasza wieloletnia obecność na rynku nie jest jednak głównym atutem. Opinie klientów jednoznacznie wskazują, że firma Pinio zasługuje na uwagę. Wynika to przede wszystkim z faktu, że Pinio jest firmą wyjątkową i pozytywną na polskim rynku. Co sprawia, że kuchnie Pinio są tak chętnie wybierane przez klientów?

Kuchnie na zamówienie budowane z pasją!

Tworzymy niesamowite kuchnie. Wynika to z faktu, że czerpiemy ogromną przyjemność z tworzenia i realizacji projektów kuchni. Dlatego nasze kuchnie są tak wysokiej jakości. Wykonujemy je tak, jakbyśmy sami je tworzyli. Choć zadowolenie klienta to często oklepany slogan reklamowy, to jest to coś, co uważamy za ważne. Podzieliliśmy się tym doświadczeniem z setkami osób. Świadczy o tym sposób, w jaki działamy. Najpierw poznajemy potrzeby i marzenia naszych klientów, następnie omawiamy styl i tworzymy wizualizację. Każdy klient ma możliwość zobaczenia efektu końcowego przed montażem i wykonaniem. Dzięki temu możemy wprowadzić niezbędne poprawki i mieć pewność, że nasza wizja odpowiada potrzebom odbiorców. To właśnie dzięki temu udaje nam się tworzyć niezwykłe kuchnie, które cieszą naszych klientów. Nie zdajemy się na przypadek. Nasi fachowcy mają doświadczenie i smak, aby stworzyć każdy rodzaj kuchni, od prostych kuchni do małych mieszkań po rozbudowane, bardzo prestiżowe aneksy kuchenne, które można dobudować do dużych domów.

100% kuchni w Twojej kuchni!

Wyjątkowe kuchnie Pinio wyróżnia jeszcze jedna ważna cecha, którą uwielbiają nasi klienci: nasze projekty są zawsze zaprojektowane z zachowaniem harmonii pomiędzy funkcjonalnością, estetyką i jednym i drugim. Jest to trudne zadanie. W końcu niektóre projekty na rynku mogą być zbyt formalne lub zbyt praktyczne. Nasza wieloletnia praktyka nauczyła nas, jak zachować równowagę między bezpieczeństwem, pozycjonowaniem i estetyką. Celem Pinio w każdym projekcie jest, aby każdy element kuchni stanowił spójną i piękną całość, która pozwoli na sprawne gotowanie. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko piękne, ale i bardzo trwałe. Nawet po wielu latach kuchnie Pinio wciąż wyglądają świetnie.

Dużą wagę przykładamy do przyjaznej, rodzinnej atmosfery współpracy. Zawsze mogą Państwo liczyć na fachową pomoc i jasne wyjaśnienia wszelkich niejasności. Ceny i projekty są przejrzyste. Nie musisz być ekonomistą ani architektem, aby zaprojektować swoją wymarzoną kuchnię. W praktyce wystarczy, że powiesz nam czego chcesz, a my zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Wyjątkowe kuchnie Pinio można obejrzeć na naszym blogu, Facebooku i gogle+. Zobaczysz, że nie bazujemy na półśrodkach, a pozytywne opinie klientów to solidny fundament.