Nowoczesne kuchnie potrzebują koszy cargo. Coraz częściej zastępują one tradycyjne półki. Nic dziwnego. Są wygodne, ułatwiają porządkowanie pomieszczenia i pozwalają wykorzystać trudno dostępne miejsca. To tylko kilka z wielu korzyści, jakie oferują.

Czym różnią się kosze cargo od innych rodzajów pojemników cargo?

Nowoczesne akcesoria meblowe zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie funkcjonalność i wygodę. Dotyczy to zarówno suszarek do naczyń i koszy na śmieci, jak i systemów cargo. Nasze rozwiązania do kuchni ułatwiają przygotowywanie posiłków dla rodziny i przyjaciół.

Specjalne szyny pozwalają na zsuwanie koszy cargo z mebli. Dzięki temu można sięgnąć po produkty bez konieczności wchodzenia do szafek i grzebania w nich, aby znaleźć to, czego się szuka. Jest to szczególnie ważne w przypadku szafek narożnych, gdzie dostęp do akcesoriów z tyłu jest utrudniony.

To rozwiązanie ma tę zaletę, że kosze cargo można łatwo wyciągnąć dzięki specjalnie zaprojektowanym hamulcom i prowadnicom. Ich konstrukcja ogranicza trzaskanie, a także zwiększa komfort użytkowania. Można je stosować z porcelaną, pokrywkami i szklanymi pojemnikami. Dzięki nim ochronisz swoje cenne kolekcje.

kosze cargo

Jakie kosze cargo najlepiej sprawdzą się w mojej kuchni?

Kosze cargo możesz wykorzystać na wiele sposobów. Możesz użyć ich w dowolnym rozmiarze i wysokości, które lubisz, aby wypełnić swoją kuchnię. Istnieje wiele opcji do wyboru:

  • Dolne cargo - Możesz je umieścić w szafkach o szerokości od 15 do 60 cm. Mogą utrzymać duży ciężar, ponieważ mają dwie prowadnice, które mocują się do dna szafki. Są idealne na małe przyprawy i artykuły spożywcze, a także duże garnki, naczynia i porcelanę. Można je wyciągnąć z kuchni i umieścić w środku obszaru gotowania bez ryzyka, że coś się zgubi lub uszkodzi. Do większych szafek można wykonać zestaw 2 koszy. 80 cm lub 100 cm. Wystarczy wybrać odpowiedni model i umieścić je obok siebie.
  • Kosze z bocznym załadunkiem mocowane są do boku szafki. Mogą przenosić mniejszy ładunek niż modele montowane na dole. Można je stosować tylko w szafkach o szerokości 15-30 cm. Kosze cargo montowane na boku sprawdzają się w wykorzystaniu przestrzeni między szafkami a ścianą. Kosze te mogą służyć do organizacji środków czystości, akcesoriów kuchennych, pokrywek. Można je wykorzystać jako mini bary lub spiżarnie do przechowywania ulubionych alkoholi i domowych przetworów.
  • Kosze na śmieci Cargo - te kosze mogą być używane pod zlewem lub w górnych szufladach. Dzięki temu, że są montowane na dolnych prowadnicach, możesz łatwo wciągnąć kosz do pomieszczenia, aby posegregować śmieci do odpowiednich pojemników. Jest to nie tylko wygodne, ale również bardzo higieniczne. Nie musisz się schylać, gdy wrzucasz śmieci do kosza. Wszystkie Twoje odpady trafią prosto na swoje właściwe miejsce.

Z pewnością ciekawi Cię, jak wykorzystać narożniki w kuchni w kształcie litery L lub U. Jest to ogromna przestrzeń, która jest bardzo przydatna i warta wysiłku. Można umieścić garnki, blachy do pieczenia lub inne urządzenia elektryczne na górnej półce, ale trzeba będzie trochę gimnastyki, aby je ściągnąć z dolnej półki.

Kosze cargo to świetne rozwiązanie. Ten narożny model może utrzymać maksymalne obciążenie 40 kg i może być używany do przechowywania zarówno artykułów spożywczych, jak i naczyń. Wystarczy pociągnąć za uchwyt i wysunąć kosze. Następnie można łatwo wyjąć to, co jest potrzebne.

Kosze Cargo zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci życie, a nie utrudnić. Wybierając meble kuchenne, nie kieruj się trendami, ale weź pod uwagę swoje potrzeby. Będziesz zadowolony ze swojej decyzji i pokochasz używanie swoich mebli każdego dnia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz personel chętnie pomoże.

Jaka jest funkcjonalna, piękna i wygodna kuchnia? To możliwe!!! Możesz znaleźć kosze cargo, które będą pasowały do Twoich mebli.