Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni przez kuchnieportal.pl. Stworzona przez nas kuchnia zdobyła tytuł Najlepszej Kuchni Czerwca! Zwycięstwo możemy świętować już trzeci rok z rzędu. Jury doceniło połączenie nowoczesnego minimalizmu z ponadczasową mieszanką bieli i ciemnych szarości. Towarzyszyły temu drewniane akcenty i nieoczywiste opcje, które nadały kuchni niepowtarzalny charakter. Autorką zwycięskiego projektu jest pani Małgorzata Serwatka.

Otwarta kuchnia w eleganckim stylu

Podczas tego projektu kuchnia została otwarta na część dzienną. Dzięki temu powstała duża i przestronna przestrzeń. Wysoki sufit z otwartymi półkami i płytami meblowymi przełamał skądinąd prostą aranżację. Szklane ściany nadały pomieszczeniu eleganckiego charakteru. W kuchni zastosowano granitowe blaty. Są one trwałe i wytrzymują zużycie. Do wykonania wszystkich frontów użyto płyty MDF. Została ona polakierowana na wysoki połysk. W projekcie kuchni uwzględniliśmy sprzęt AGD w zabudowie, a także okap wyspowy. Od razu przykuwają one uwagę po wejściu do kuchni.

Nowoczesność i praktyczne rozwiązania

June's Best Kitchen została zaprojektowana z myślą o czymś więcej niż efekt wizualny. Pani Małgorzata sznapka zaprojektowała funkcjonalną kuchnię, która oferuje dużo miejsca do przechowywania. Szafki i szuflady w kuchni można otwierać za pomocą aluminiowych uchwytów lub mechanicznie wspomaganego systemu otwierania. Pozwoliło to na stworzenie jednolitego projektu. Harmonijny wygląd wnętrza podkreślają przemyślane podziały frontów. Kluczem do zwycięstwa była również ukryta spiżarnia. Znajduje się ona w zabudowie. Niesamowite jest to, że znajduje się tam dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.

Zwracamy uwagę na najmniejsze szczegóły

Układ kuchni idealnie pasuje do stylu salonu. Kuchnia płynnie łączy się z częścią dzienną dzięki zastosowaniu otwartych półek i mebli, które można wykorzystać w obu przestrzeniach.