Czyszczenie fug może być koszmarem. Jak wyczyścić tłuste fugi w kuchni. Czy wyobrażasz sobie błyszczącą kuchnię zaraz po zakończeniu projektu kuchennego? A może tylko w reklamach? Nie sposób bardziej się pomylić! Możesz mieć taką we własnym domu. i kilka sprytnych Wystarczy kilka sprytnych sztuczek. Służymy pomocą i podpowiadamy, jak wyczyścić tłuste fugi z kuchni.

Tłuszcz usunie tłuszcz

Stare sąsiedzkie powiedzenie "Na co się wysrałeś" można zastosować do spraw kuchennych. Możesz wyczyścić tłuste miejsca i inne tłuste miejsca w kuchni, takie , z innymi smarami, takimi lub olejkiem dla niemowląt . Na koniec wyczyść powierzchnię wodą z octem spirytusowym .

Co można użyć do czyszczenia połączeń tłuszczowych w kuchni? Proszek do pieczenia

Najlepsze sposoby na czyszczenie kuchni to te, których skuteczność potwierdziły nasze babcie. Zapytaj je, czego używają do czyszczenia zatłuszczonych fug w kuchni. Często odpowiadają proszkiem do pieczenia. Nałóż proszek na dotknięte miejsca i pozostaw na co najmniej pół godziny. Użyj wilgotnej szmatki, aby usunąć proszek.

Jak wyczyścić tłuste fugi w kuchni - domowe sposoby

Możesz rozejrzeć się dookoła, aby zobaczyć, co masz w swojej kuchni, aby wyczyścić tłuste fugi. Domowe środki zaradcze są często bardzo skuteczne. Ostre narzędzia mogą spowodować uszkodzenie płytek i fug, więc ważne jest, aby o nich zapomnieć. W przypadku jasnych płytek można wymieszać ocet spirytusowy z wodą lub nałożyć sok na fugi i pozostawić na około kwadrans. Warto wiedzieć, że ocet jest świetny w usuwaniu tłuszczu z fug. Może być jednak również łatwopalny, więc nie należy go stosować w pobliżu kuchenki gazowej. Oczyszczona woda może być również używana do usuwania tłuszczu z fug. Jednak nie jest zalecana do stosowania na ciemnych lub kolorowych płytkach, ponieważ może powodować przebarwienia.

Jak wyczyścić tłuste fugi w kuchni przy użyciu sody oczyszczonej

Soda oczyszczona to świetny sposób na wyczyszczenie tłustych fug w domu. Jest to świetne narzędzie do czyszczenia, pieczenia i gotowania. Zrób mieszaninę wody i sody oczyszczonej. Będziesz również potrzebował szczoteczki do zębów i czystej szmatki do usuwania tłuszczu. Wymieszaj zawartość pudełka ze 100ml wody zgodnie z instrukcją. Możesz również dodać trochę octu, aby uzyskać 100% rezultat. Pozwól mieszaninie odpocząć przez co najmniej 30 minut, zanim zaczniesz usuwać tłustą fugę.

Jeśli to nie zadziała,

Chcesz wiedzieć jak wyczyścić tłuste fugi z kuchni? Możesz użyć gotowych rozwiązań do czyszczenia tłustych zabrudzeń. Produkty te można znaleźć w sklepach specjalistycznych, drogeriach i supermarketach. Mogą to być pasty, mleczka lub preparaty w aerozolu. Korzystniejsze dla ścian będzie mleczko niż pasta, lotion czy preparat w aerozolu. Płyn może spłynąć z powierzchni ścian zanim wywoła efekt. Na półkach supermarketów można znaleźć coraz więcej mokrych chusteczek do likwidacji tłuszczu. Są one łatwym i szybkim sposobem na wyczyszczenie zatłuszczonych połączeń w kuchni.

Na koniec pamiętaj o regularnym czyszczeniu ścian w kuchni. Przetarcie fug na kuchennych ścianach szybko usunie tłuszcz. Warto je często czyścić - nie tylko ze względów estetycznych, ale także zdrowotnych. Kuchenne zakamarki mogą być pożywką dla szkodliwej pleśni i grzybów. Czy teraz jesteś w stanie określić najlepszy sposób na czyszczenie fug tłuszczowych w kuchni? Będziesz ??? ?