Nasi klienci są bardzo zainteresowani urządzeniami kuchennymi, które są do zabudowy. Urządzenia do zabudowy ukrywają design sprzętu AGD, który może nie pasować do stylu kuchni. Urządzenia do zabudowy to także mniejsze prawdopodobieństwo wyeksponowania marek sprzętu, co może być docenione przez estetów.

W przypadku małej kuchni (np. w bloku mieszkalnym) umieszczanie w niej wolnostojących urządzeń AGD jest marnotrawstwem. Jak urządzić funkcjonalną kuchnię w obrębie bloku mieszkalnego. Urządzenia AGD do zabudowy mogą sprawić, że duża kuchnia będzie wyglądać pięknie i praktycznie. Dowiedz się więcej o znaczeniu sprzętu AGD w projektowaniu kuchni: Jak zaprojektować kuchnię ze sprzętem AGD.

Urządzenia do zabudowy w kuchni - lodówka

Bez lodówki trudno wyobrazić sobie kuchnię. Wykonując meble na zamówienie warto zastanowić się czy lodówka będzie urządzeniem do zabudowy czy wolnostojącym. Lodówka jest najczęściej wykorzystywanym w naszych projektach urządzeniem do zabudowy. Nawet jeśli osoba zdecyduje się na niezabudowaną zmywarkę to i tak wybierze zabudowaną lodówkę. Wynika to z faktu, że lodówka jest duża, więc nie zawsze trzeba ją widzieć. Zawsze bierzemy pod uwagę wygodę dla naszych klientów i polecamy wybrać takie urządzenia do zabudowy do swojej kuchni, aby ułatwić sobie życie.

Lodówka do zabudowy czy nie?

Możesz zdecydować się na lodówkę do zabudowy lub nie. Zastanów się. Możesz ujednolicić swoją kuchnię i sprawić, że pomieszczenie stanie się bardziej uporządkowane i zorganizowane. Niektóre modele mogą być wyposażone w lodówkę do pełnej zabudowy, co oznacza, że front lodówki jest praktycznie identyczny jak reszta szafek. Takie rozwiązanie ma jedną zasadniczą wadę. Będzie pasowało tylko do konkretnego modelu i wielkości lodówki. W przypadku awarii lub wymiany będziemy musieli zakupić sprzęt o identycznych wymiarach. Ryzykujemy, że zabudowa będzie miała nieestetyczne dziury lub będziemy musieli przebudować jej elementy.

Lodówki do zabudowy czy wolnostojące?

Z kolei lodówka wolnostojąca to opcja bardziej praktyczna. Łatwiej jest utrzymać ją w czystości i pozwala na szybki dostęp do sprzętu w razie awarii. Sprawia jednak wrażenie, że jest odcięta wizualnie od reszty kuchni. Lodówka wolnostojąca może jednak kusić specjalnymi dekoracyjnymi powłokami, które nadadzą jej niepowtarzalny charakter. Warto zauważyć, że niemal każdy nadruk można zamówić, udając się do lokalnej firmy poligraficznej. Można ozdobić lodówkę tak, aby pasowała do kolorystyki reszty mebli lub wykorzystać ją do dodania nowego elementu.

Lodówka jest urządzeniem do zabudowy. Jest tak, chyba że istnieją inne względy praktyczne lub ograniczenia przestrzenne. Konsekwencja i ogólna estetyka stają się coraz ważniejsze w kuchni.

Zastanawia mnie: Gdzie w tym projekcie kuchni podziała się lodówka? ??? ?

Urządzenia do zabudowy w Twojej kuchni - zmywarka

Zmywarka jest drugim najczęściej używanym urządzeniem do zabudowy. Jest mniejsza od lodówki i jest mniej zauważalna niż urządzenia do zabudowy. Szafki do zabudowy wyglądają bardzo podobnie do szafek o standardowych wymiarach. Dlatego łatwo się zgubić w nieznanych kuchniach. ???? ???? Dzięki temu łatwiej jest wymienić zużyty sprzęt niż gdyby to była lodówka. Świetnym pomysłem jest zmywarka do zabudowy. Warto skonsultować się ze specjalistami, aby dokonać właściwego wyboru. Używana zmywarka może się nagrzewać. Można mieć kłopoty, jeśli w bliskim sąsiedztwie takiego urządzenia do zabudowy znajdują się przedmioty lub urządzenia wrażliwe na ciepło.

Jak wybrać urządzenia do zabudowy w kuchni?

Nie warto kierować się najniższą ceną. Czynnikiem decydującym nie powinna być jednak najwyższa cena sprzętu AGD. Optymalizacja dostępnej przestrzeni to pierwsza wytyczna przy projektowaniu kuchni i planowaniu sprzętu RTV i AGD. Jeśli kuchnia jest mała, będziemy chcieli, aby miała zabudowaną lodówkę i zmywarkę. Tylko duże kuchnie mogą sobie pozwolić na dużą, rozbudowaną lodówkę i zmywarkę, która pomieści naczynia dużej rodziny. Niech nie zwiedzie nas nazwa marki ani nasze zamiłowanie do niej - zabudowa tego nie pokaże. Spójrzmy na recenzje i wybierzmy urządzenia kuchenne do zabudowy, które zostały dobrze przetestowane i okazały się niezawodne. Dowiedz się, jak zmierzyć kuchnię i meble do zabudowy tutaj: Jak możesz wykonać własny projekt mebli kuchennych na zamówienie. Kuchnie Pinio oferują porady naszych klientów i ich opinie. Zapytaj.

Urządzenia kuchenne do zabudowy a fronty kuchenne

Wybierając urządzenia do zabudowy w kuchni, należy wziąć pod uwagę. Oznacza to, że do wyboru mamy fronty kuchenne z tradycyjnymi uchwytami lub fronty bez uchwytów z elektronicznym systemem wspomagania. Druga opcja jest rzadziej spotykana i trudniejsza w realizacji. Aby otworzyć lodówkę czy zmywarkę, trzeba za coś pociągnąć. Uchwyt musi być na tyle mocny, aby urządzenie otwierało się bez problemu, a sam uchwyt nie powinien pozostawać w naszych rękach. Historia widziała również takie przypadki. ???? Można też zdecydować się na fronty bez uchwytów, ale z wytłoczeniami. Nie ma powodu, by wybierać fronty z płyty MDF czy fronty drewniane, lakierowane czy matowe, czy zdobione. To jest właśnie wolność.

Sprzęt kuchenny do zabudowy to świetna opcja na aranżację kuchni w XXI wieku. Obecnie jesteśmy przyzwyczajeni do spójnych, klasycznych i dobrze zaprojektowanych kuchni w określonym stylu. My projektujemy kuchnie na miarę Twoich potrzeb. Zapoznaj się z naszymi realizacjami ???? Bądź kuchnie! Kuchnie Pinio - Projektowanie kuchni Katowice - Łączymy tradycję z nowoczesnością!