Trendujące firmy meblowe w swojej ofercie posiadają System VELLO - zestaw, który składa się z serii poziomych i pionowych listew, które można wykorzystać do stworzenia bezuchwytowych szuflad lub szafek. Pozwala on również na uzyskanie jednolitego i gładkiego frontu meblowego.

Do wyboru są cztery style i kolory listew:

  • biały,
  • czarny,
  • stal szczotkowana
  • aluminium.

System VELLO może być stosowany w każdym rodzaju kuchni. Wprowadzi do Twojej przestrzeni nowoczesność i komfort. Jego wyjątkowość polega na tym, że zintegrowane oświetlenie LED jest dostępne tylko dla VELLO. Taśmy LED z drugiej strony są bardzo praktyczne, energooszczędne i dekoracyjne. W ofercie można znaleźć następujące elementy:

  • Listwy poziome: Istnieją listwy Vello w kształcie litery C, które można zastosować pomiędzy dwoma szufladami. Umożliwiają one otwieranie szuflad zarówno od góry jak i od dołu. Dzięki funkcji LED możemy podświetlić wnętrze szuflad pod profilem.
  • Listwy pionowe: Pojedyncze listwy w kształcie litery T lub podwójne listwy w kształcie litery T są dostępne do otwierania pojedynczej szafki. Można również dokupić szafki typu cargo.

kuchnia bez uchwytów

Jak będzie funkcjonował system VELLO?

Listwy przypodłogowe Vello to świetny dodatek do każdej przestrzeni kuchennej, dużej lub małej. Mogą być stosowane jako uzupełnienie szafek w stylu nowoczesnym lub industrialnym, a także kuchni w stylu skandynawskim lub skandynawskich. Są również świetnym uzupełnieniem klasycznych białych kuchni, w których znajdują się drewniane blaty. Uniwersalność Vello sprawia, że jest to idealne rozwiązanie w każdej sytuacji.

Minimalistyczne aranżacje wnętrz stały się podstawą nowoczesnego designu, ale wciąż mamy wiele możliwości stworzenia funkcjonalnych przestrzeni, które są proste i eleganckie. Nowoczesne aranżacje wnętrz nie muszą być nudne i skromne. W takich przestrzeniach każdy element ma niezwykłe znaczenie i może mieć znaczący wpływ na ogólny wygląd pomieszczenia. Przy projektowaniu przestrzeni warto zainwestować w system Vello. Jest to synonim dobrze zaprojektowanej i urządzonej kuchni.