W reklamach dotyczących planowania przestrzeni, firmy zajmujące się projektowaniem kuchni są częściej wymieniane. Jak wybrać najlepszą ofertę spośród wielu? Nie zastanawiaj się. ???? Nawet jeśli nigdy nie próbowałeś malować ścian, oto kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze firmy projektującej kuchnie.

Kuchnia na zamówienie a firmy projektujące kuchnie

Większość osób wybiera firmę projektującą kuchnie, ponieważ jest gotowa podjąć wyzwanie, jakim jest zaprojektowanie kuchni na zamówienie. Projektant kuchni może pomóc w przypadku nietypowych wymiarów pomieszczenia, małych wnętrz, czy stworzenia niepowtarzalnego wnętrza. Z naszego doświadczenia wynika, że w takich sytuacjach warto skorzystać ze wskazówek profesjonalistów. Wielu naszych klientów wielokrotnie spotkało się z niekompetentnymi "fachowcami". Zwracali się wtedy do nas o pomoc w uratowaniu swojej kuchni. Trzeba było wiele poprawek, aby doprowadzić mieszkanie do stanu pierwotnego i rozpocząć właściwy remont. Warto od razu zadzwonić do rzetelnych projektantów kuchni, aby nie tracić czasu i pieniędzy. Rzetelny projekt jest najlepszy, jeśli szukamy kuchni na wymiar. Bo doświadczeni architekci wnętrz mają wiedzę i wypracowane funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym mogą kompleksowo doradzić i zrealizować projekt kuchni marzeń.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy projektującej kuchnie

Jest wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze firmy projektującej kuchnie:

 • Jak długo firma działa w branży. Doświadczenie jest kluczowe podczas projektowania kuchni. Im dłużej firma istnieje, tym bardziej wzbudza zaufanie. To nie jest reguła. Młodzi architekci potrafią zaprojektować kuchnie, które są funkcjonalne i stylowe.
 • Opinie klientów Warto przyjrzeć się opiniom klientów o danej firmie w zakresie projektowania kuchni i poznać ich relację ze współpracy.
 • Zrealizowane projekty - Rzetelne firmy projektujące kuchnie powinny upubliczniać swoje projekty, np. na swojej stronie internetowej. Sprawdź portfolio. Sprawdź gotowe kuchnie, czy spełniają Twoje oczekiwania.
 • Unikaj kupowania produktów niskiej jakości. Jakość jest często ważniejsza od ceny. Nie musi być ona ekstrawagancka, ale powinieneś być czujny na podejrzanie niskie oferty.
 • Przejrzysta, przyjemna dla oka strona internetowa. To firma projektowa, więc profesjonalizm i estetyka powinny być jej wizytówką.
 • Oferowane usługi i odległość od miejsca zamieszkania - Zastanów się, czy zależy Ci tylko na wykonaniu, czy na realizacji projektu kuchni (tutaj kluczowa będzie odległość projektanta kuchni od Twojego miejsca zamieszkania).

Projekt kuchni - 2020 cena - ile powinien kosztować?

O co pytać przy wyborze firmy projektującej kuchnie?

Pierwszym i najważniejszym krokiem w tworzeniu wymarzonej kuchni jest wybór firmy projektującej kuchnie. Jest to często najważniejszy krok w tworzeniu wymarzonego wnętrza. Warto po zapoznaniu się z ofertą napisać zapytanie ofertowe lub zadzwonić do firmy telefonicznie.

 • Czy projekt kuchni jest wykonywany przez firmę?
 • Jaki jest czas potrzebny na ukończenie projektu kuchni (szczególnie ważne dla tych, którzy wymagają go szybko)?
 • Co oferują firmy zajmujące się projektowaniem? Firma powinna nie tylko wykonać projekt, ale także dostarczyć namiary na firmy, w których można zakupić materiały. Czy zapewni również wsparcie w tym zakresie? Czy mają sprawdzonych dostawców? ?
 • Cena - netto i brutalnie. Warto też dowiedzieć się od czego zależy i czy może się zmienić w trakcie trwania prac. Jeśli tak, to dlaczego?
 • Przed rozpoczęciem prac ważne jest, aby mieć podpisaną umowę z firmą projektującą kuchnie.
 • Jeśli nigdy nie mieliście okazji ich zobaczyć, są to realizacje, które firma wykonała. Warto je obejrzeć, aby zorientować się w estetyce, funkcjonalności i smaku wykonanych wcześniej aranżacji i dopasować je do swoich wymagań.
 • Ważne jest, aby podać jak najwięcej informacji o interesującej Cię przestrzeni na kuchnię. Weź pod uwagę następujące czynniki: przestrzeń, pożądany styl, budżet oraz ramy czasowe.

Apartamenty do wynajęcia a opcja firmy projektującej kuchnie

Klienci często mają mieszkanie do wynajęcia i są bardzo zaniepokojeni terminem wykonania projektu kuchni . Jest to zrozumiałe, ponieważ klienci chcą szybko wynająć swoje mieszkanie i osiągnąć zyski. Jeśli jesteś w tej grupie, to termin wykonania zarysu projektu będzie Twoim priorytetem przy wyborze firmy realizującej kuchnię. Nie ukrywaj tego faktu podczas kontaktu z firmami, aby uniknąć późniejszego rozczarowania. Wiele firm, które oferują sprawdzone usługi projektowe i remontowe, często przeżywa oblężenie. Może się okazać, że na projekt i realizację kuchni od firmy z pozytywnymi opiniami będziesz musiał czekać kilka miesięcy. Temat ten został opisany tutaj: Projekt kuchni w wynajmowanym mieszkaniu - jak ją urządzić? Poruszamy również temat kolorystyki kuchni, sprzętu AGD, stylu i użyteczności, w zależności od tego, jakich mamy lokatorów.

Sprawdzone firmy zajmujące się projektowaniem kuchni potrafią dostosować się do wszelkich pomysłów i pomóc klientom w jak najlepszym wykonaniu projektu. Najpierw poznaj swojego przyszłego projektanta, abyś mógł cieszyć się wymarzoną kuchnią. Istnieje wiele dostępnych opcji zamówienia projektu kuchni. Możesz też zrobić to sam, korzystając z programu do projektowania kuchni.

Projekty kuchni Kuchnie Pinio

To są niektóre z naszych projektów. Jeśli się Państwu podobają, prosimy o kontakt z nami ????. Staramy się jak najlepiej wysłuchać wszystkich, którzy się z nami kontaktują.

Projekt kuchni Tychy by Kuchnie Pinio

Projekt kuchni Gliwice by Kuchnie Pinio

Projekt kuchni Gliwice by Kuchnie Pinio vol. 2

Projekt kuchni Katowice by Kuchnie Pinio

Bądź Kuchnie!
Kuchnie Pinio - firma projektująca piękne kuchnie ????